Ukázky krabiček

Krabička je nespornou součástí každého pera a neměla by být při výběru zanedbána. Pro každé pero zde najdete vhodnou krabičku - ať její barvou, nebo zpracováním. Můžete si vybrat krabičku jednoduchou, nebo luxusní. Záleží i na tom, zda chcete na krabičku gravírovat, případně ji doladit dle barvy pera.

krabicka okno ukazky krabicek

Box dřevěný s průhledem je luxusní dřevěná krabička, ve které je pero vidět i po jejím uzavření. Pero je tak po uzavření krabičky chráněno před prachem a nečistotami. Vnitřní prostor krabičky je vyřezán přímo na konkrétní pero, které kupujete. Na okraj krabičky je možno vygravírovat textový nápis. 280,-Kč.

hnědá vzor krabiček

Box dřevěný s masivní je pevná dřevěná krabička, s plnou horní plochou ošetřenou tak, aby byla zvýrazněna kresba dřeva. Krabička je velmi vhodná pro gravírování textového, nebo obrázkového věnování. Vnitřní prostor krabičky je vyřezán přímo na konkrétní pero, které kupujete 180,- Kč.

eko kuze ukazky krabicek 150 x 200

Box z kůže a kovu je skladná krabička na pero v decentní kombinaci eko kůže a kovu. Lze ji používat jako přenosné pouzdro na pero. I na tuto krabičku lze gravírovat v omezené míře textové věnování 80,- Kč.

E26 za korunu vzor krabicek

Box základní je papírová krabička se stříbrnou mašlí. Pokud máte svou krabičku, nebo jinou představu o tam, kam uložíte své pero, bude vám tato krabička stačit. Po dohodě lze i na tuto krabičku vygravírovat věnování 1,- Kč.